Cuvée Ostrava

XV. ročník mezinárodního konkurzu vín | 10., 27. dubna 2017 | Zámek Zábřeh Ostrava

cz en

Cuvée 2017 Ostrava

Ke stažení: Výsledky (PDF)

Prezident jury – prof. Ing. Fedor Malík, DrSc. (SVK) | Enolog soutěže – doc. Ing. Josef Balík, Ph.D. (CZE) | Ředitel soutěže – MUDr. Martin Křístek (CZE)
Odborná jury (A1, A2) – Josef Balík (CZE), Miloš Holík (SVK), Jaroslav Suský (POL), Zbyněk Žiška (CZE), Jiří Dunovský (CZE)
Odborná jury (A2) – Radomil Baloun (CZE), Zbyněk Kopeček (CZE), John Baker (ENG), Jaroslav Sopouch (CZE), Dan Mádr (CZE)
Odborná jury (B, E) – Fedor Malík (SVK), Roman Beneš (CZE), Marta Šurýnová – Vítková (CZE), Miroslav Musil (CZE), Jiří Mladěnka (CZE)
Odborná jury (C, D) – Oldřich Drápal (CZE), Martin Prokeš (CZE), Helena Baker (CZE), Roman Janoušek (SVK), Martin Valihrach (CZE)

 

Kategorie A1 – Bílá vína tichá suchá

(do 4 g/l zbytkového cukru, nebo do 9 g/l zbytkového cukru, není-li celkový obsah kyselin více než o 2 g/l nižší než obsah zbytkového cukru)

č.vz kat název vína číslo šarže výrobce / přihlašovatel zem odb. veř. ocenění
17 A1 Sauvignon / Rulandské bílé 2015 p. s. SGRB Vinařství Jan Plaček, Moravské Bránice CZE 87,67 85,00 Champion (A1)
16 A1 Cuvée VOC 2015 (VZ, RR) 15/27 Vinařství Waldberg Vrbovec s.r.o. CZE 87,33 86,00 Zlatá medaile
21 A1 Element Terra 2015 p. s. (RŠ, RB) 1315S Bojanovský sklep Uherek, Dolní Bojanovice CZE 86,67 86,00 Zlatá medaile
3 A1 Chardonnay / Ryzlink vlašský 2016 p. s. 11/16 Vinařství Tichý, Dolní Dunajovice CZE 86,00 83,00 Zlatá medaile
5 A1 EGO No. 76 2016 p. s. (VZ, SZ) 6333 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. CZE 85,67 82,00 Stříbrná medaile
12 A1 Cuvée Špičák 2016 p. s. (SZ, Sg, VZ) 12/16 J. Kachyňa – Vinařství na Špičáku, V. Bílovice CZE 84,67 85,00 Stříbrná medaile
9 A1 Cuvée Pinot 2016 p. s. (Ch, RŠ) 16029 Miroslava Balounová, Velké Pavlovice CZE 84,33 86,00 Stříbrná medaile
4 A1 Gemischter Schmatz 2016 (Ng, RB, RV) P 807/17 Weingut Weinwurm, Dobermannsdorf AUT 84,33 85,00 FIJEV Prix CZ
22 A1 Fussmann Pannonia Cuvée 2015 (RB, RŠ, Ch) L 324 Vinárstvo Golguz, Hlohovec SVK 84,00 85,00 Stříbrná medaile
26 A1 Chardonnay / Pinot Blanc 2015 v. z h. 552 Spielberg CZ, s.r.o., Archlebov CZE 84,00 83,00 Stříbrná medaile
20 A1 La Potiere Six 2015 (TČ) L11/2015 Víno Gavrel, Pezinok SVK 83,33 86,00 Stříbrná medaile
30 A1 Cuvée MORR 2015 p. s. (MO, RR) 1115 Rodinné vinařství Jedlička, Bořetice a.s. CZE 83,33 85,00 Stříbrná medaile
6 A1 Cuvée „AufReisser 16“ (VZ, MŽ, Sg) P3027/16 Weingut Reitmayer, Herrnbaumgartner AUT 83,33 84,00 Stříbrná medaile
27 A1 Cuvée 1990 2015 p. s. (Ch, RB, RM) 1519 Víno Blatel, a.s., Blatnice pod Sv. Ant. CZE 83,00 86,00 Stříbrná medaile
28 A1 Cuvée St. Antonius 2015 p. s. (RR, RB, SZ) 1542 Víno Blatel, a.s., Blatnice pod Sv. Ant. CZE 83,00 84,00 Stříbrná medaile
29 A1 Petite Chat 2015 p. s. (Ch, RB, RM) 562 Spielberg CZ, s.r.o., Archlebov CZE 83,00 83,00 Stříbrná medaile
11 A1 Blanc et bleu 2016 mor. zem. (Sv, Ch) 29-16 ZD Němčičky CZE 83,00 82,00 Stříbrná medaile
14 A1 Cuvée St. Antonius 2016 p. s. (RR, RB, SZ) 1642 Víno Blatel, a.s., Blatnice pod Sv. Ant. CZE 83,00 79,00 Stříbrná medaile
1 A1 Asparagus 2016 p. s. (VZ, Sg) NV208 Nové vinařství, a.s., Drnholec CZE 82,67 82,00  
13 A1 Cuvée Thomas, Family collection 2016 p. s. (RR, RB) 169/16 Víno Hruška s.r.o., Blatnička CZE 82,33 84,00  
19 A1 Cuvée Bellus Bio Premium 2015 v. z h. (RB, Ch, TČ) 1510 Vinařství Válka, Nosislav CZE 81,67 83,00  
32 A1 Cuvée Bellus 2013 p. s. (Au, TČ) 1307 Vinařství Válka, Nosislav CZE 81,33 83,00  
18 A1 Cuvée Vysoká 2015 p. s. (RV, VZ, MM, Au, TČ, RB, Sg) 7/2015 Vinařství Mezi Horami, Velké Pavlovice CZE 81,33 82,00  
15 A1 Cuvée Hedvika barrique 2015 v. z h. (Pá, Ch) 15/1 ing. Pavel Krška – Palavia Vinum, Pavlov CZE 81,33 81,00  
23 A1 4 Živly 2015 v. z h. (RR, VZ, RŠ, Au) LB2315 Karpatská Perla s.r.o., Šenkvice SVK 81,00 87,00  
10 A1 Cuvée Ostrá 2016 p. s. (MT, MM) 71-16 Pavlovín, spol. s r.o., Velké Pavlovice CZE 80,67 83,00  
2 A1 Rinot / Hibernal / Ryzlink rýnský 2016 mor. zem. 1-16 Marek Štýbl – Vitis Moravia, Křepice CZE 75,33 80,00  
7 A1 Orion Classic 2016 16 13 Skærsøgaard Vin, Almind DNK 0,00 0,00 neodpovídá statutu
8 A1 Solaris Classic 2016 16 12 Skærsøgaard Vin, Almind DNK 0,00 0,00 neodpovídá statutu
24 A1 Asparagus 2015 p. s. (VZ, Sg) NV173 Nové vinařství, a.s., Drnholec CZE 0,00 0,00 nedodáno
31 A1 Cuvée Binder Premium 2015 p. s. (VZ, Sg) L40/15 Pavel Binder – rodinné vinařství, Rakvice CZE 0,00 0,00 nedodáno

Kategorie A2 – Bílá vína tichá polosuchá a polosladká

(do 45 g/l zbytkového cukru)

33 A2 Cuvée MT+MM 2016 kab. 01/16 Vinařství Tichý, Dolní Dunajovice CZE 86,33 87,00 Vítěz kategorie (A2)
62 A2 Hibernal / Sauvignon 2015 p. s. 002/15 Vinařství Žerotín CZE 86,33 83,00 Zlatá medaile
40 A2 Element Aqua 2016 kab. (MM, MT, RB, Pá) 1616U Bojanovský sklep Uherek, Dolní Bojanovice CZE 86,33 82,00 Zlatá medaile
47 A2 Cuvée 2016 p. s. (Hi, RR, Ch) 9416 Vinařství Josef Dufek, Svatobořice CZE 86,33 80,00 Zlatá medaile
72 A2 Cuvée 2013 p. s. (RŠ, RB, RV) 1306 Vinařství Němčičky – Tomáš Procházka CZE 86,00 86,00 Zlatá medaile
42 A2 Rulandské šedé / Chardonnay 2016 mor. zem. 11/16 Vinařství Žerotín CZE 86,00 84,00 Zlatá medaile
70 A2 Cuvée Nikol, Family collection 2015 p. s. (De, RR) 168/15 Víno Hruška s.r.o., Blatnička CZE 85,33 84,00 Stříbrná medaile
71 A2 Cuvée Premium 2015 v. z h. (Ch, Sg) 16-15 ZD Němčičky CZE 84,33 85,00 Stříbrná medaile
34 A2 VeltRýn 2016 p. s. (RR, VZ) 10-16 Víno Hnidák s.r.o., Čejkovice CZE 84,33 83,00 Stříbrná medaile
63 A2 EGO No. 57 2015 jak. (RB, RŠ, Ch) 5445 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. CZE 84,33 83,00 Stříbrná medaile
53 A2 Cuvée 2016 p. s. (RV, VZ) 9216 Vinařství Josef Dufek, Svatobořice CZE 84,33 80,00 Stříbrná medaile
35 A2 Cuvée Kienberg 2016 p. s. (RŠ, TČ, Pá) 1216 Vican rodinné vinařství, Mikulov CZE 84,00 86,00 Stříbrná medaile
43 A2 Cuvée Veronika 2016 p. s. (Sg, TČ) 9116 Vinařství Josef Dufek, Svatobořice CZE 84,00 83,00 Stříbrná medaile
39 A2 Cuvée Klárka 2016 mor. zem. (RR, Ch) 5/16 Vinařství na Špičáku, Velké Bílovice CZE 84,00 82,00 Stříbrná medaile
69 A2 Cuvée 2015 p. s. (RŠ, RB, RV) 1517 Vinařství Němčičky – Tomáš Procházka CZE 83,67 84,00 Stříbrná medaile
48 A2 Děvín & Muškát moravský, Fresh collection 2016 p. s. 167/16 Víno Hruška s.r.o., Blatnička CZE 83,67 80,00 Stříbrná medaile
68 A2 Cuvée Tramín červený & Veltlínské zelené 2015 mor. zem. 14/2015 Vinařství Mezi Horami, Velké Pavlovice CZE 83,33 82,00 Stříbrná medaile
44 A2 Eminhof 2016 p. s. (VZ, Sg, SZ) 6241 Diana Moravia s.r.o., Šanov CZE 83,33 81,00 Stříbrná medaile
37 A2 Cuvée Aromatic 2016 mor. zem. (VZ, Sg) 5-16 ZD Němčičky CZE 83,00 82,00 Stříbrná medaile
55 A2 Cuvée Pálava & Rulandské šedé 2016 mor. zem. 0809/16 Velkobílovická vína s.r.o. CZE 82,67 84,00  
46 A2 Cuvée (e)L 2016 p. s. (RB, Sg, VZ) 06/16 Vinařství Tichý, Dolní Dunajovice CZE 82,33 82,00  
45 A2 Love 2016 p.s. (TČ, MO) NV205 Nové vinařství, a.s., Drnholec CZE 82,00 82,00  
51 A2 Cuvée 2016 p. s. (Ng, Hi) 9316 Vinařství Josef Dufek, Svatobořice CZE 81,67 85,00  
59 A2 Cuvée Rychard 2016 mor. zem. (RR, Ch) 8/16 Marek Gertner, Starý Poddvorov CZE 81,67 81,00  
57 A2 Cuvée Blanc 2016 mor. zem. (Pá, TČ) 15-16 ZD Němčičky CZE 81,33 82,00  
50 A2 Sylvánské zelené / Sylvánské modré 2016 mor. zem. S/17 Vinařství Fasora a synové, Hovorany CZE 81,33 81,00  
49 A2 Kerka 2016 p. s. (RR, Ke) 052/16 Vinice – Hnánice s.r.o. CZE 81,00 82,00  
61 A2 Cuvée Charmin 2016 p. s. (Ch, TČ) 11/16 Rod. vinařství Stanislav Čevela, Strážovice CZE 80,33 82,00  
67 A2 Cuvée Rulandské šedé & Chardonnay 2015 p. s. 5/2015 Vinařství Mezi Horami, Velké Pavlovice CZE 80,33 81,00  
54 A2 Cuvée Pinot 2016 v. z h. (RB, RŠ) 05/16 Vinařství Tichý, Dolní Dunajovice CZE 79,67 83,00  
38 A2 Cuvée Lenka 2016 mor. zem. (Ch, Pá) 16/1 ing. Pavel Krška – Palavia Vinum, Pavlov CZE 79,67 70,00  
52 A2 Cuvée Chardognon 2016 mor. zem. (Ch, Sg) 84/16 Miroslav Habřina, Bořetice CZE 79,33 81,00  
58 A2 Královské Cuvée 2016 p. s. (Ch, RR) 16-11b Vít Dočkal – Vinařství Nad Sklepy, Bulhary CZE 79,33 78,00  
56 A2 Cuvée Tálky 2016 mor. zem. (RB, MM, Sg) 85/16 Miroslav Habřina, Bořetice CZE 78,33 82,00  
41 A2 Ehrenfelser / Aurelius / Ryzlink rýnský 2016 mor. zem. E/17 Vinařství Fasora a synové, Hovorany CZE 78,00 82,00  
66 A2 Tré Ondré (VZ, Sg, De, Hetera) L-33 Víno-Masaryk s.r.o., Skalica SVK 76,00 79,00  
64 A2 Cuvée Ryzlink rýnský & Sauvignon 2015 p. s. 11/2015 Vinařství Mezi Horami, Velké Pavlovice CZE 72,67 75,00  
65 A2 Cuvée 2015 p. s. (RR, Ch, Sg) L5010 Proqin s.r.o., Velké Němčice CZE 72,33 78,00  
36 A2 VeltRýn 2016 p. s. (RR, VZ) 10-16 Víno Hnidák s.r.o., Čejkovice CZE 0,00 0,00 duplicitní

Kategorie B – Červená vína tichá

(bez ohledu na obsah zbytkového cukru)

92 B Finca Sanguijuela 2009 (Tempranillo, Syrah, Me, CS) FS-2009 Bodega F. Schatz, Ronda ESP 89,00 88,00 Champion (B)
93 B Acinipo 2009 (Fr) L-2009 Bodega F. Schatz, Ronda ESP 86,33 84,00 Zlatá medaile
60 B Cuvée 1362 Blatnicz Superior 2013 p. s. (Zw, RM, Fr) 189/13 Víno Hruška s.r.o., Blatnička CZE 85,67 82,00 Nejlépe hodnocené tuzemské víno (B)
87 B Contemplations 2015 (Me, Malbec) 42/16201 Katarzyna Estate / Prowine s.r.o. BGR 85,00 81,00 Stříbrná medaile
80 B Element Ignis 2015 mor. zem. (Dr, CM) 0515S Bojanovský sklep Uherek, Dolní Bojanovice CZE 84,33 86,00 Stříbrná medaile
73 B Cuvée Patrick 1610 2016 p. s. (Zw, Dr) 12/16 Milan Vašíček, Prušánky CZE 83,67 82,00 Stříbrná medaile
88 B Grand Cuvée Villa Busan 2015 (CS, Me) L- 82 Movino, spol. s r.o., Veľký Krtíš SVK 83,33 83,00 Stříbrná medaile
86 B Red Gentleman 2015 mor. zem. (Regent, Zw, Fr) 192728/15 Velkobílovická vína s.r.o. CZE 83,33 79,00 Stříbrná medaile
82 B Enem cuvée 2015 (CM, C40, At, CF) L-35 Víno-Masaryk s.r.o., Skalica SVK 82,67 84,00  
89 B Cuvée z Kravích hor 2014 mor. zem. (CM, An, Sv) 25/14 Miroslav Habřina, Bořetice CZE 82,67 81,00  
90 B Cuvée Mezi Horami 2013 p. s. (Fr, Sv, MP, Zw, RM) 22/2013 Vinařství Mezi Horami, Velké Pavlovice CZE 82,33 82,00  
77 B Čertoraj 2015 mor. zem. (At, Dunaj, CS) 18-15 Marek Štýbl – Vitis Moravia, Křepice CZE 82,00 82,00  
83 B Cuvée Kácary 2015 p. s. (An, Sv, RM) 2715 Rodinné vinařství Jedlička, Bořetice a.s. CZE 81,33 82,00  
84 B Skalické Víno Svätého Juraja 2015 (Fr, Dunaj, An) L-32 Víno-Masaryk s.r.o., Skalica SVK 81,00 81,00  
76 B Proqin 4ZET Cuvée 2015 p. s. (Zw, Dr, Bb, CM) L5015 Proqin s.r.o., Velké Němčice CZE 80,67 80,00  
74 B Proqin ABCD Cuvée 2015 p. s. (Bb, CM, Dr) L5012 Proqin s.r.o., Velké Němčice CZE 80,33 83,00  
91 B Reddy 2013 mor. zem. (Zw, CS, Sv) 1414 Vinařství Piálek & Jäger s.r.o., Nový Šaldorf CZE 80,00 82,00  
85 B Cuvée Túfary 2015 p. s. (CS, Me, Sv) 2815 Rodinné vinařství Jedlička, Bořetice a.s. CZE 79,67 83,00  
78 B Bona Dea 2015 p. s. (neuvedeno) 261519/15 ResVinia, spol. s r.o., Malhostovice CZE 79,67 78,00  
79 B Frankovka modrá / Pinot noir 2015 L7 Kollár vineyards & winery – Michal Kollár SVK 79,33 84,00  
81 B Neronet / Frankovka modrá / Svätovavrinecké 2015 L5 Kollár vineyards & winery – Michal Kollár SVK 79,33 82,00  
75 B Alicaan 2015 p. s. (At, CS, An) 101/15 Vinařství Rauš, s.r.o., Mikulov CZE 78,33 79,00  

Kategorie C – Růžová vína tichá, vč. blanc de noirs

(bez ohledu na obsah zbytkového cukru)

116 C Eminhof André / Frankovka 2015 p. s. 5468 Diana Moravia s.r.o., Šanov CZE 87,33 82,50 Vítěz kategorie (C)
106 C Element Ventus 2016 p. s. (CS, Bb) 1416U Bojanovský sklep Uherek, Dolní Bojanovice CZE 87,00 87,00 Zlatá medaile
110 C Cuvée Iriss rosé 2016 p. s. (RM, CS) 15-16 Víno Hnidák s.r.o., Čejkovice CZE 86,33 82,00 Zlatá medaile
94 C Klagshamns Rosé Barrique 2016 (Rondo) 004 Vingården i Klagshamn SWE 84,00 83,50 Stříbrná medaile
103 C Cuvéečko rosé 2016 (At, Fr) 1 Vinárstvo Martin Hanúsek, Viničné SVK 83,67 83,50 Stříbrná medaile
102 C Cabernet Moravia / Cabernet Sauvignon 2016 mor. zem. 8/16 Vinařství Doležal, Hrušky CZE 83,33 83,00 Stříbrná medaile
109 C Elizabeth rosé 2016 (Zw, Fr, CS) L342 Vinárstvo Golguz, Hlohovec SVK 83,00 81,50 Stříbrná medaile
99 C Modrý Portugal / Frankovka 2016 mor. zem. 16/02 Vinařství Radim Holešinský, Mutěnice CZE 82,67 84,00  
101 C Rosé AnZwei 2016 mor. zem. (An, Zw) OK09/2016 Konečný winery, Čejkovice CZE 82,67 83,50  
111 C Cuvée La Guerre rosé 2015 p. s. (Fr, CM) 1591 Vinařství Válka, Nosislav CZE 82,67 80,00  
100 C Frankovka / Cabernet Sauvignon 2016 p. s. FrCS Vinařství Jan Plaček, Moravské Bránice CZE 82,00 88,00  
98 C Nosislavský ryšák 2016 p. s. (Sv, CM, Au, Ch, TČ) 1691 Vinařství Válka, Nosislav CZE 81,67 83,00  
107 C Rosé An-Zwei 2016 mor. zem. (An, Zw) 4/16 Marek Gertner, Starý Poddvorov CZE 81,67 81,00  
113 C Cuvée Rosé 2015 p. s. (Fr, Zw, An) 23/2015 Vinařství Mezi Horami, Velké Pavlovice CZE 81,67 80,00  
117 C Framecas klaret 2015 mor. zem. (Fr, Me, CS) 15-15 Nešpor & Rajský, Moravská Nová Ves CZE 81,00 81,50  
104 C Cabernet Sauvignon / Frankovka 2016 mor. zem. 12/16 Vinařství Žerotín CZE 81,00 79,50  
95 C Klagshamns Rosé 2016 (Rondo) 005 Vingården i Klagshamn SWE 80,67 82,00  
25 C Travesti 2015 p. s. (RM, Sv) NV173 Nové vinařství, a.s., Drnholec CZE 80,33 84,00  
97 C Cuvée La Guerre rosé 2016 kab. (Fr, CM) 1690 Vinařství Válka, Nosislav CZE 80,33 82,00  
112 C Princess Jane 2015 mor. zem. (Zw, RM) 12/15 Polivka winery, Velké Němčice CZE 79,67 80,00  
114 C Modrý Portugal / Frankovka 2015 mor. zem. 15/14 Vinařství Radim Holešinský, Mutěnice CZE 79,33 81,00  
108 C Francesca 2016 jak. (Zw, Fr) 14/16 Víno Hort s.r.o., Dobšice CZE 78,33 83,50  
115 C Zweigeltrebe / André 2015 mor. zem. 201505 Šmíd Winery, Mutěnice CZE 78,00 82,00  
96 C Princess Jane 2016 mor. zem. (Zw, RM) 08/16 Polivka winery, Velké Němčice CZE 78,00 81,50  
105 C Zweigeltrebe / André 2016 mor. zem. 201608 Šmíd Winery, Mutěnice CZE 77,67 79,00  

Kategorie D – Vína šumivá a perlivá

(bez ohledu na obsah zbytkového cukru)

118 D Matthias Pinot Chardonnay Sekt (RB, Ch) L1102 Proqin s.r.o., Velké Němčice CZE 87,67 88,00 Vítěz kategorie (D)
123 D DON’s Cuvée Brut 2015 (Solaris, Orion) 15 03 Skærsøgaard Vin, Almind DNK 83,67 82,50 Stříbrná medaile
121 D DON’s Rosé Brut 2015 (Rondo) 15 04 Skærsøgaard Vin, Almind DNK 83,00 84,00 FIJEV Prix CZ
119 D Veronique Neuburg Cuvée 2015 (Ng, MT, RV) L5104 Proqin s.r.o., Velké Němčice CZE 82,00 83,00  
120 D Sekt 1876 Brut 2012 (RB, Ch, RR, RV, RM) S202 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. CZE 81,33 86,50  
126 D Petronilla Muscat Cuvée (MM, RV) L1105 Proqin s.r.o., Velké Němčice CZE 80,67 84,50  
125 D Pátý element 2016 (MŽ, MM) 0116U Bojanovský sklep Uherek, Dolní Bojanovice CZE 80,33 83,50  
122 D Charmat de Spielberg 2015 (RV, RR, RB) 580 Spielberg CZ, s.r.o., Archlebov CZE 80,33 81,00  
124 D Modragne 7 (RB) 7/2015 Fedor Malík a syn., s.r.o. SVK 0,00 0,00 nedodáno

 Kategorie E – Vína likérová a sladká

(nad 45 g/l zbytkového cukru)

136 E Tokajská výberová esencia 1999 (Fu, Li, MŽ) 13 Tokaj & Co., s.r.o., Malá Tŕňa SVK 90,33 84,00 Vítěz kategorie (E)
134 E Bobulky od kapličky 2015 slámové (RV, TČ) 0915 Oldřich Drápal, Brno CZE 90,00 86,50 Velká zlatá medaile
137 E Tokajská výberová esencia 2003 (Fu, Li, MŽ) 3/2010 Tokaj & Co., s.r.o., Malá Tŕňa SVK 89,00 87,00 Nejlepší kolekce vín
129 E Tokajský výber 4-putňový 2006 (Fu, Li, MŽ) L-8/12 Tokaj & Co., s.r.o., Malá Tŕňa SVK 89,00 86,00 Nejlepší kolekce vín
138 E Bobulky 68 2015 slámové (VZ, RV, Sg, MM) 0815 Oldřich Drápal, Brno CZE 88,33 87,00 Zlatá medaile
131 E Tokajský výber 5-putňový 1999 (Fu, Li, MŽ) 07 Tokaj & Co., s.r.o., Malá Tŕňa SVK 87,67 88,50 Nejlepší kolekce vín
135 E Tokajský výber 6-putňový 2006 (Fu, Li, TČ) L- 15/12 Tokaj & Co., s.r.o., Malá Tŕňa SVK 87,67 87,50 Nejlepší kolekce vín
127 E Tokajský výber 3-putňový 1999 (Fu, Li, MŽ) 09 Tokaj & Co., s.r.o., Malá Tŕňa SVK 87,33 82,00 Nejlepší kolekce vín
133 E Tokajský výber 5-putňový 2007 (Fu, Li, MŽ) 10/15 Tokaj & Co., s.r.o., Malá Tŕňa SVK 86,67 85,00 Nejlepší kolekce vín
132 E Tokajský výber 5-putňový 2003 (Fu, Li, MŽ) 07 Tokaj & Co., s.r.o., Malá Tŕňa SVK 86,33 90,00 Nejlepší kolekce vín
130 E Sweet Blue 2016 (Solaris, Souvignier gris) 16 29 Skærsøgaard Vin, Almind DNK 86,00 84,50 Zlatá medaile
128 E Tokajský výber 3-putňový 2011 (Fu, Li, MŽ) 20/15 Tokaj & Co., s.r.o., Malá Tŕňa SVK 86,00 82,00 Nejlepší kolekce vín

 

Organizační výbor – Lubomír Bárta, Radovan Koudelka, Martin Křístek | FIJEV – Helena Baker, Zbyněk Kopeček, Martin Křístek
Komise veřejnosti (C, D, E) – Martin Křístek, Tomáš Dominec, Monika Horsáková, Petra Křístková, Jaroslav Kozel, Jiří Janda
Komise veřejnosti (A1, A2) – Martin Křístek, Jaroslav Kozel, Václav Matula, František Kolařík, Pavel Šebesta
Komise veřejnosti (B, A2) – Tomáš Dominec, Monika Horsáková, Petra Křístková, Květoslava Klubková, Eva Strnadová

Kahan_web Zamek_Zabreh
Logo Národní vinařské centrum
vina_z_moravy Vinarsky_fond
frekvence1
VinarskyObzor_logo VINICaVINO_logo moravskoslezsky_denik vino_cz vino_sk vinonadotek Logo_Vino+styl vinisfera NaszeWinnice_logo
hbtisk_logo davo AHR_logo Makro_logo radix bakerwine rsbp has Elvin_logo mehbias